SALG Sykehus/ Forskning

Gøran Lysø-Jakobsen
Salgssjef
goran.lyso.jakobsen@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 93 46 43 37

Vigdis Breen
Rådgiver salg
vigdis.breen@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 47 80 76 30

Anders Terland
Produktsjef
anders.terland@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 92 22 22 13

Jarl Lyder Hansen
Produktsjef
jarl.lyder.hansen@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 92 25 45 18

Martin Oma
Produktsjef 
martin.oma@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 92 46 21 56

Ragnhild Dønnum
Produktsjef
ragnhild.donnum@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 40 44 09 69

Reidun Stenbakken
Produktsjef
reidun.stenbakken@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 98 20 91 90

Jørn Kolberg
Produktsjef
jorn.w.kolberg@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 98 20 91 92

Sonja Tveiten
Produktsjef
sonja.tveiten@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 48 99 96 74

Morten Thorsholt
Produktsjef
morten.thorsholt@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 48 05 65 77

Kristian Wittek
Produktsjef
kristian.wittek@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 97 57 99 14

Huma Siddiqui
Produktsjef
huma.siddiqui@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 92 42 13 86

Grete Ramstad
Produktsjef
grete.ramstad@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 90 92 58 85

Catherine Herrera
Applikasjonsspesialist
catherine.herrera@bergmandiag.no
Tlf +47 93 05 04 08

Torill Wertebach
Markedsansvarlig
torill.wertebach@remove-this.bergmandiag.remove-this.no
Tlf +47 95 78 20 72

Leter du etter flere av våre produktsjefer?

Da finner du dem under sidene for primærhelsetjenesten.

GÅ TIL PRIMÆRHELSETJENESTEN